OnlyFans yıldızı Merve Taşkın isyan etti; sevgilim çok kıskanç

Bildiğiniz gibi OnlyFans, profil sahibi olan modellerin abonelerine özel olarak çeşitli fotoğraf ve videolar çekerek bunları paylaştığı bir platform. Merve Taşkın da bu platformda son zamanlarda dikkat çeken yüzlerden birisi oldu. Türk olmasından dolayı ülkemizde hayli tartışma konusu olan Taşkın, kendisini tabuları kırıp dilediği gibi yaşayan özgür bir birey olarak tanımlıyor. Ancak Taşkın’ın özel yaşamı da kariyeri gibi sansasyonel şekilde ilerliyor.

OnlyFans yıldızı Merve Taşkın isyan etti! Sevgilim çok kıskanç!

Bir zamanlar sevgilisinin çok kıskanç olmasından yakınan OnlyFans modeli, şaşkınlık yaratmıştı. Zira bildiğiniz gibi güzel isim bu platformda herhangi bir uzmanlık konusunda bilgisini satmıyor. OnlyFans herkesin tahmin ettiği gibi daha çok erotik içeriklerin yer aldığı bir yer ve Merve Taşkın da abonelerinin istekleri doğrultusunda çıplak içerikler çekiyor. Bu sebepten dolayı Taşkın’ın “Sevgilim çok kıskanç” ifadesi de biraz komik oluyor.

Ancak işin komedisi bir yana, genç kadın sevgilisinden maalesef ki şiddet de görüyormuş. Uzun zaman sessiz kaldığını ancak artık dayanamadığını söyleyen sosyal medya fenomeni, vücudunda yer eden darp izlerini takipçileriyle paylaştı. Takipçileri gördüklerine inanamazken, Merve Taşkın‘a gelen bazı yorumlar oldukça acımasızdı. “Enişte sert seviyor” gibi yorumlara isyan eden güzel model, “3 ay önce değil de neden şimdi paylaşıyorsun sorusuna cevabım ise o zaman güçlü bir Merve yoktu. Belki şöyle yorumlar gelecekti: ‘Sen şiddeti hak ediyorsun, iyi olmuş.’ Ben bu cümleyi o zaman kaldırabilecek bir psikolojide degildim.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir